Reszta

Radiomodemy i routery radiowe dla systemów SCADA

RipEX2 | Radiomodem IP

RipEX2 | Radiomodem IP VHF/UHFRadiomodem RipEX2 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na przepustowość warstwy radiowej w sieciach LMR (Land Mobile Radio). Nowe radio pozwala na transfer danych z prędkością 1.1Mbps, przy czym możliwa przepustowość sieci wnosi powyżej 1.4Mbps...

Więcej...

RipEX | Radiomodem / router radiowy IP | VHF/UHF

Radio modem router VHF/UHF RipEX RACOMRACOM RipEX to radiomodem i router radiowy IP, zaprojektowany do pracy na licencjonowanych pasmach radiowych (VHF/UHF). RipEX gwarantuje łączność 24/7 i przeznaczony jest do systemów krytycznych, jak SCADA i telemetria przemysłowa. RipEX jest adresowany dla wszystkich, którzy chcą dysponować własną, niezależną siecią transmisji danych.

Więcej...

RipEX | Akcesoria

Akcesoria do radiomodemów RipEXOryginalne oraz polecane przez RACOM akcesoria do radiomodemów RipEX. anteny, zabezpiecznone przed działaniem czynników atmosferycznych firmy CompleTech oraz ATTPlus. Odgromniki antenowe,   wysokiej jakości jumpery, zasilacze przemysłowe, obudowy do zabudowy w szafach rack 19", wyposażenie laboratoryjne i inne.

Więcej...

RAy | Radiolinia mikrofalowa

RAy & RAy2 | Radiolinia Mikrofalowa RACOMRAy i RAy2 to szybkie radiolinie mikrofalowe. W pełni odporna konstrukcja na warunki atmosferyczne, definiowana programowo dla częstotliwości z zakresu 10, 11, 17 i 24GHz, wykonana z dbałością o wszelkie detale. Wszystkie elementy są zaprojektowane i zaimplementowane bez żadnych kompromisów.

Więcej...

Produkty wycofane z oferty

RE400 - Radiomodem 400MHz

RE400 - radiomodem IP na pasmo 400MHzRE400 to najprostszy modem z oferty RACOM. Gdyby nie był radiowy, to można by go zdefiniować jako urządzenie plug&play. Wszystkie ustawienia wprowadza się do modemu za pomocą jednego ekranu konfiguracyjnego przy użyciu przeglądarki internetowej. RE400 pracuje na licencjonowanym paśmie radiowym UHF, oferując przeźroczysty most TCP/IP.

Więcej...

MR400 - Zaawansowany radiomodem systemu RANEC

Racom MR400MR400 to zaawansowany radiomodem firmy RACOM. Urządzenia serii MR400 stanową element sprzętowy systemu RANEC oraz MORSE. Oba rozwiązania stanowią autorski system łączności radiowej, projektowania i wdrażania usług firmy RACOM

Więcej...