Anteny radiokomunikacyjne systemu ComAnt

ComAnt® to system profesjonalnych anten firmy CompleTech. Oferta obejmuje ponad 250 produktów do budowy systemów transmisyjnych oraz pełne wsparcie techniczne. Anteny przeznaczone są do pracy w pasmach VHF, UHF i SHF z przedziału od 70MHz do 6GHz. Anteny cechują się niską masą własną oraz bezkompromisową jakością!

Więcej...

Radiomodemy, routery radiowe i radiolinie

Radiomodemy i routery radiowe dla systemów SCADARadiomodemy i Routery radiowe na pasmo VHF/UHF przeznaczone do pracy ciągłej 24/7 w instalacjach krytycznych oraz urządzenia radiowe na pasmo 400MHz dla aplikacji mobilnych o zasięgu powyżej 50km. Urządzenia pozwalają na tworzenie natywnych sieci IP w pasmach radiowych. Zaprojektowane dla systemów SCADA.

Więcej...

Routery WWAN dedykowane dla IoT/M2M oraz SCADA

Profesjonalne urządzenia do transmisji danych w sieciach publicznych GSM/LTE oraz WAN. Urządzenia zostały zaprojektowane do pracy w przemysłowych systemach SCADA, M2M oraz IoT. Solidne konstrukcje, wysoka wydajność oraz niezawodność owocuje wieloletnią, bezawaryjną pracą.

Więcej...

Serwery NTP

Elproma NTP | Serwery Czasu NTPSerwery NTS to profesjonalne urządzenia zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce przez najlepszych inżynierów. Urządzenia nadzorują pracę czołowych banków w Polsce, systemy kontroli lotów na wszystkich krajowych lotniskach, a także giełdę w Londynie.

Więcej...