NTS-pico | Miniaturowy Serwer Czasu

NTS-Pico został zaprojektowany z myślą o małych sieciach przemysłowych, gdzie może pracować w modelu 24/7

NTS-pico dostarcza aktualny czas bezpośrednio do sieci Ethernet za pomocą protokołów NTP i PTP. Pico jest dostarczany wraz z dedykowaną anteną GNSS z dołączonym kablem koncentrycznym o długości 30m, co pozwala na umiejscowienie anteny w dogodnym miejscu. Antena typu marine, ma wbudowany wzmacniacz sygnału GPS oraz oscylator wstrzymujący TCXO dla operacji GNSS. Wielopasmowy odbiornik obsługuje jednocześnie satelity GPS, GLONASS, GALIEO/BEIDOU*. Serwer działa bardzo szybko (mniej niż 0,5ms +/-1ppm) – czas do pierwszego naprawienia synchronizacji TTFF. Dokładność odbiornika jest lepsza niż 15ns (przy 2Σ).

Miniaturowy Serwer Czasu NTP/PTP

Opcjonalnie NTS-pico może być wyposażony w modem GSM do monitorowania synchronizacji, zdalnej konfiguracji i aktualizacji oprogramowania, jak i odczytu dziennika zdarzeń. Serwer obsługuje uwierzytelnianie kryptograficzne.

Tryb Holdover* zapewnia lepszą dokładność synchronizacji (4ms w ciągu godziny). Po 24h maksymalny błąd holdover nie jest większy niż 100ms na wyjściu serwera.

NTS-pico jest wyposażony w jeden port Ethernet 10/100 z obsługą IPv4/IPv6. Oprogramowanie serwera bazuje na systemie Linux. Urządzenie jest bardzo małe, chłodzone powietrzem.

(*) - opcja

Pytania?


Prosimy obliczyć 4 plus 8.