Firma

Zajmujemy się profesjonalną łącznością radiową dla potrzeb transmisji danych w przemysłowych systemach SCADA. Wykorzystujemy technologie radiowe w paśmie licencjonowanym, radiolinie mikrofalowe oraz infrastrukturę publiczną sieci UMTS/LTE. Naszym priorytetem jest niezawodność i wysoka dostępność usług.

Współpracujmy z firmą RACOM - światowym liderem wśród producentów urządzeń do radiowej transmisji danych oraz firmą CompleTech, która jest jednym z niekwestionowanych liderów na rynku profesjonalnych anten radiokomunikacyjnych na pasma VHF/UHF/SHF.

Dzięki tej współpracy dysponujemy ogromnym zapleczem technicznym oraz inżynieryjnym. Efektem współpracy są zrealizowane, nowatorskie projekty systemów radiowych, w miejscach, w których nie było to wcześniej możliwe.

Dysponujemy przenośnym zestawem do testów laboratoryjnych oraz produkcyjnych, dzięki czemu mogą Państwo sprawdzić przydatność oferowanych rozwiązań przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Prowadzimy również bezpłatne szkolenia dla integratorów i użytkowników w tym pomoc On-site.

Zapraszam do współpracy!
Krzysztof Karcz,
właściciel