CompleTech ComAnt (Morskie Oko - photo by Parol Agnieszka)

Anteny kierunkowe YAGI systemu ComAnt

Anteny kierunkowe typu yagi, są jedną z najlepszych propozycji do budowy sieci radiowych. Anteny ze względu na swą charakterystykę pracy pozwalają efektywnie wykorzystać dostępną moc oraz zmniejszyć odbicia fal radiowych.

Niepodważalną zaletą anten systemu ComAnt® jest możliwość tworzenia dowolnych układów antenowych. Dzięki temu każdy może zbudować taką antenę, jakiej potrzebuje. Dodatkowym ułatwieniem są dedykowane splittery antenowe, którymi łączymy anteny bezpośrednio na maszcie antenowym. Ogranicza to straty sygnału oraz upraszcza instalację.

W dziale Realizacje prezentujemy maszty antenowe, gdzie zostały zastosowane układy antenowe.

CAY

Antena yagi CAYDwuelementowa antena yagi o zysku 6dBi. Antena dostępna jest na zakres częstotliwości od 135 do 960MHz. Antenę polecamy do instalacji miejskich. Kierunkowa charakterystyka oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że idealnie nadaje się do pracy w sieci radiowej o małym pokryciu.

Więcej...

CAY+

Czteroelementowa antena bazowa yagiCzteroelementowa antena yagi o zysku 8dBi. Antena dostępna jest na zakres częstotliwości od 135 do 960MHz.  Kierunkowa charakterystyka, bardzo dobre parametry techniczne oarz niewielkie rozmiary sprawiają, że model ten ma szerokie spektrum zastosowań.

Więcej...

CAY++

Sześcioelementowa antena yagiSześcio-elementowa antena yagi o zysku 10dBi. Antena dostępna jest na zakres częstotliwości od 326 do 960MHz. Kierunkowa charakterystyka, bardzo dobre parametry techniczne oarz niewielkie rozmiary sprawiają, że model ten ma szerokie spektrum zastosowań.

Więcej...

CAY+++

Ośmioelementowa antena yagiOśmioelementowa antena yagi o zysku 11dBi. Antena dostępna jest na zakres częstotliwości od 326 do 960MHz.  Kierunkowa charakterystyka, bardzo dobre parametry techniczne oarz niewielkie rozmiary sprawiają, że model ten idealnie nadaje się do budowy rozległych sieci radiowych.

Więcej...

CAY++++

Dziesięcioelementowa antena yagi CompleTechDziesięcio-elementowa antena yagi o zysku 12dBi. Antena dostępna jest na zakres częstotliwości od 326 do 960MHz. Kierunkowa charakterystyka, bardzo dobre parametry techniczne oarz niewielkie rozmiary sprawiają, że model ten idealnie nadaje się do budowy rozległych sieci radiowych.

Więcej...

CACELY - Profesjonalna antena yagi GSM/UMTS

Profesjonalna antena YAGI GSM/UMTS CompleTechProfesjonalna antena GSM/UMTS przeznaczona do montażu na masztach antenowych. Mała, kompaktowa i lekka gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat. CA-CELY to najlepsza antena kierunkowa na rynku dla sieci GSM.

Więcej...

CALTEY - Profesjonalna antena yagi LTE

Profesjonalna antena YAGI LTE CompleTechProfesjonalna antena LTE przeznaczona do montażu na masztach antenowych. Mała, kompaktowa i lekka gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat. CALTEY to najlepsza antena kierunkowa na rynku dla sieci LTE B20 (pasmo 700 i 800MHz)

Więcej...